
Телевізор Hisense 50U6NQ 50
22 219 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54417902
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Країна виробник | Китай |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, 2 x USB 2.0, Ethernet , Компонентный вход |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Зображення | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MKV, WMA, MP3, JPEG, AVI |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, NTSC, PAL |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Time Shift (Запис ТВ) | Да |
| Upscaling (масштабування зображення) | AI 4K Upscaler |
| Вага без підставки, кг | 10.5 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Відтворення мультимедійних файлів | за допомогою Bluetooth|за допомогою LAN (RJ45)|за допомогою USB|за допомогою Wi-Fi |
| Додаткові характеристики | Adaptive Light Sensor|Game Mode Plus|One Click Access|Smart Home Ready|таймер сну |
| Клас енергоефективності | E|G |
| Кількість динаміків | 2 x 10 |
| Колір рамки | Сірий Чорний |
| Комплектація | гарантійний талон, телевізор, інструкція |
| Контрастність хххх:1 | 4000: 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал підставки | Метал |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Обсяг постійної пам'яті, ГБ | 8 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Операційна система | VIDAA U6.0|VIDAA U7.6 |
| Обладнання | auto game mode (allm), eARC (Enhanced Audio Return Channel), variable refresh rate (VRR), кріплення на стіну (VESA), підтримка HDR, ігровий режим |
| Призначення | для вітальні |
| Процесор обробки зображення | Hi-View Engine |
| Підтримка Smart пульта ДК | Да |
| Розміри без підставки, мм | 1117 x 647 x 77 |
| Розміри з підставкою, мм | 1117 x 703 x 270 |
| Рік випуску | 2024 |
| Способи керування | голосове керування, стандартний пульт ДК, управління з допомогою смартфона |
| Стандарт HDR | Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HDR10, HDR10+, HDR10+ (адаптивний/ігровий) |
| Технологія поліпшення динамічних сцен | MEMC|Smooth motion |
| Технології поліпшення звучання | DTS Virtual: X|DTS:X|Dolby Atmos|Dolby Digital Plus|Dolby MS12 |
| Технології трансляції | AirPlay 2|DLNA|Miracast |
| Тип LED-підсвітки | Mini LED |
| Тип настінного кріплення | VESA 300х200 |
| Кут огляду | 178/178 |
| Форма екрана | плоска |
| Частота Wi-Fi, ГГц | 2.4, 5 |
| Частота розгортки панелі, Гц | 60 |
| Яскравість дисплея, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 219 ₴




