-20%

Захисне скло для планшетів 2E Glass для Samsung Galaxy Tab S10FE Clear (2E-G-TABS10FE-LT2.5D-CL)
409 ₴
329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54380742
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Клейовий шар | По всій поверхні |
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Захисне скло |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 253 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові характеристики | твердість: 9H|товщина: 0.33 мм |
| Діагональ скла | 10.9 |
| Колір | прозоре |
| Наявність рамки | без рамки |
| Особливості | легко встановлюється, не спотворює кольори, ніяк не впливає на чутливість сенсора повністю прозорий, стійке до появи забруднень, відбитків пальців і легко чиститься за допомогою мікрофібри |
| Повторне використання | одноразове |
| Спосіб прилипання | на клейкій основі |
| Стан товару | Новий |
| Сумісний бренд | Samsung |
| Сумісність із моделлю | Samsung Galaxy Tab S10 FE (SM-X520/SM-X526) 10.9" |
| Тип поверхні | Глянсова | засмагтана скло| олеофобне |
| Форма | 2.5D |
| Ширина, мм | 164 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴
