-5%

Джерело безперебійного живлення BestEn SC-160A-C BLE config (283362)
2 099 ₴
1 989 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54276592
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BestEn |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.35 кг |
| Технічні характеристики | |
| ККД, не менше | 96 % |
| Максимальна потужність | 160 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 85 - 264 |
| Захист | від короткого замикання|від перевантаження|від перенапруги |
| Індикація | поверхневий |
| Призначення | міні |
| Робоча температура, °С | -25 - +85 |
| Розмір, мм | 125 х 55 х 38 |
| Тип ДБЖ | блок безперервного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴
