-13%

Джерело безперебійного живлення Europower EP-UPS-1203HCU (P)
1 599 ₴
1 399 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54276582
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 14.4 В |
| ККД, не менше | 88 % |
| Максимальна потужність | 72 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 2 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 190 - 265 AC |
| Додаткові функції та оснащення | LED-індикація |
| Захист | від короткого замикання|від перевантаження|від перегріву |
| Індикація | підтримка LiFePO4 |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 1/0 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 13.8|14.4 |
| Повна потужність, В·А | 72 |
| Призначення | Для відеоспостереження, Для дому, Для роутера, для сигналізацій, для систем безпеки, для систем контролю доступу, для слаботочних систем живлення, для телекомунікаційного обладнання |
| Робоча температура, °С | 0 - +40 |
| Розмір, мм | 250 x 100 x 320 |
| Рівень шуму, дБ | < 100 mVp-p |
| Тип ДБЖ | DC джерело безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴


