
Ноутбук ONERUGGED N14A Black (N14A_I5_16512GB)
90 879 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53743282
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.96 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, TPM модуль, Сканер відбитку пальця |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | GPS| MIL-STD-810H| TPM модуль| nFC-модуль | Сканер відбитка пальця| Ударостійкий корпус| веб-камера | захист за стандартами IP65| картридер |
| Клас | для бізнесу|для військових |
| Комплектація | адаптер живлення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 363.2 x 287.4 x 42.1 |
| Серія | ONERUGGED N14A |
| Яскравість, кд/кв.м | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 879 ₴






