-8%

Ноутбук MSI Stealth 16 Studio A13VG (A13VG-420US) White
95 699 ₴
88 089 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53743272
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.99 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | 100% dci-p3|Advanced Optimus|iR-камера для Windows Hello|Сканер отпечатка пальца|брендова акустика Dynaudio|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури|зарядка USB Type-C|клавіатура з цифровим блоком|підтримка VR|тачпад|шторка для камери |
| Клас | для бізнесу|для геймерів|для навчання|для роботи з графікою |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Магнієвий сплав |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 355.6 x 259.58 x 21.59 |
| Серія | MSI Stealth |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 089 ₴

