
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15Q8X10 (83N3004BUS) Luna Gray
38 089 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53724712
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Qualcomm Adreno GPU |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8448 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи, Недорогі ігрові |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури|картрідер|клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Виробник графічного чипсета | Qualcomm |
| Розміри, мм | 343.4 х 239.5 х 16.9-17.9 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Тип процесора | Qualcomm Processors |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 089 ₴





