
Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 17IIL05 (81WF000PUS) Gray
29 699 ₴
29 679 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53626242
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia Geforce MX330 |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1035G1 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Бюджетні для роботи, Для роботи |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|картрідер|клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Серія | Lenovo IdeaPad 3 |
| Тип матриці | TN |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 679 ₴





