
Ноутбук Asus EeeBook E410M (E410MA-TB.CL464BK) Black
12 199 ₴
12 169 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53624972
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 64 GB |
| Тип диска | eMMC |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Недорогі, Хороші |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з пасивною системою охолодження|картрідер |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home S |
| Розміри, мм | 325 x 217 x 18 |
| Серія | Asus EeeBook |
| Тип матриці | TN |
| Яскравість, кд/кв.м | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 169 ₴



