
Ноутбук Dell Mobile Precision 3590 (210-BLMZ_U716512WP)
79 309 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52949752
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для дизайнерів |
| Графічний чипсет | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для роботи з графікою |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Серія | Dell Mobile Precision 3590 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 309 ₴






