-3%

Ноутбук HP 17-cp3013ua (C79Y2EA) Natural Silver
28 999 ₴
28 149 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52851732
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.07 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Бюджетні для роботи, Для роботи |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|клавіатура з цифровим блоком|шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 400.7 x 257.8 x 19.9 |
| Серія | HP 17 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 149 ₴



