-1%

Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 14-fk0003ua (C3VD0EA) Meteor Silver
95 499 ₴
94 709 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52811492
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce 840M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 59 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|сенсорний екран |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 313 x 218.5 x 14.6 |
| Серія | HP OmniBook X Flip |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 709 ₴






