
Ноутбук Dell 15 (DC15250RPLU021UA_UBU) Carbon Black
29 439 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52777612
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | WVA |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Тип процесора | Intel Core 3 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Недорогі, Хороші |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|картрідер|клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для навчання |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 358.5 x 235.56 x 16.96-18.99 |
| Серія | HP 15 |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 439 ₴






