-1%

Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip 2-in-1 14-fh0033dx (AW5Z6UA) Eclipse Black
87 899 ₴
87 249 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52744112
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 288V |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|сенсорний екран |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 314 x 216 x 15 |
| Серія | HP OmniBook Ultra Flip |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 249 ₴





