
Ноутбук Asus ROG Zephyrus G14 GA403UM (GA403UM-G14.R9HX4) Platinum White
90 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52653452
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | RTX 5060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 73 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 270 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision|HDR10 |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури|зарядка USB Type-C|підтримка Adaptive-Sync|підтримка NVIDIA G-Sync|сертифікація Pantone|Быстрая зарядка |
| Клас | для геймерів |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 311 x 220 x 16 |
| Серія | Asus ROG Zephyrus |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 299 ₴






