
Ноутбук Xiaomi Redmi Book 16 2025 (JYU4640CN) Gray
38 989 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52581012
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 72 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core 5 220H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 355.2 x 248.5 x 15.9 |
| Серія | Xiaomi Redmi Book 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 989 ₴




