
Ноутбук Xiaomi Redmi Book 14 2025 (JYU4635CN) Silver
44 289 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52580932
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core 5 220H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи, Недорогі ігрові |
| Інші функції й особливості | Сканер отпечатка пальца|вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури|зарядка USB Type-C|сертифікат TUV Rheinland |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 312 x 220 x 16 |
| Серія | Xiaomi Redmi Book 14 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 289 ₴





