
Ноутбук Microsoft Surface Laptop Studio 2 (Z1S-00001) Gray
128 989 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52549942
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 58 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision|HDR10 |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|датчик освітлення|з підсвіткою клавіатури|зарядка USB Type-C|картрідер|сенсорний екран |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 323 x 230 x 22 |
| Серія | Microsoft Surface Laptop Studio 2 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 989 ₴






