
Ноутбук Asus VivoBook S 14 Flip OLED (TN3402QA-KN146W) Cool Silver
47 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52549912
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 5800H |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR10 |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | AMD Radeon Vega 8 |
| Інші функції й особливості | Ударопрочный корпус|вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури|зарядка USB Type-C|сенсорний екран|сертифікат TUV Rheinland|швидка зарядка|шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 313 x 228 x 19 |
| Серія | Asus Vivobook S 14 Flip |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 299 ₴






