-15%

Ноутбук Apple MacBook Pro 13 2019 8/256GB Space Gray (MV962)
44 599 ₴
37 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51568712
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.37 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 58 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8279U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR3 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для дизайнерів, Для роботи, Хороші |
| Графічний чипсет | Intel Iris Plus Graphics 655 |
| Інші функції й особливості | High Definition Audio|Touch Bar|вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера |
| Клас | для бізнесу|для геймерів|для навчання|для роботи з графікою |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | адаптер живлення, адаптер живлення, батарія, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.4|4.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 304.1 x 212.4 x 14.9 |
| Серія | Apple MacBook Pro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 799 ₴
