-1%

Ноутбук HP OMEN 15-dh1019nr (244Q7UA) Black
74 799 ₴
74 279 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51322812
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.39 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2070 Max-Q |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 300 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 69 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2933 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i7-10750H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN)|вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|картрідер|клавіатура з цифровим блоком|Быстрая зарядка |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 360 x 263 x 20 |
| Серія | HP Omen |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 279 ₴






