
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2024 24/512GB Late Midnight (MC9L4)
69 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5988432
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS Sonoma |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.51 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | 10 core GPU |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1864 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 66.5 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вхід, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M3 |
| Тип процесора | Apple M3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24576 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | True Tone technology|Wide color (P3)|Сканер отпечатка пальца|вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з пасивною системою охолодження|з підсвіткою клавіатури|зарядка USB Type-C |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | блок живлення, гарантійний талон, документація, зарядний пристрій, коробка, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 340.4 x 237.6 x 11.5 |
| Серія | Apple MacBook Air 15" M3 2024 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 799 ₴



