
Ноутбук Dell XPS 14 9440 (210-BLBB_U716512)
83 509 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5696222
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 5983 |
| В групі | Для роботи, Хороші |
| Графічний чипсет | Intel Arc 8 Cores |
| Інші функції й особливості | Dolby Atmos|Сканер отпечатка пальца|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури|картрідер|підтримує під'єднання 3 моніторів |
| Клас | для бізнесу|для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | перехідник USB-C-HDMI |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 0.9 |
| Розміри, мм | 320 x 216 x 18 |
| Серія | Dell XPS 14 9440 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 509 ₴






