
Ноутбук Dell XPS 14 9440 (210-BLBB_U7161TB)
149 759 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5696212
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 7467 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 5983 |
| В групі | Хороші |
| Інші функції й особливості | вбудовані динаміки|з підсвіткою клавіатури|картрідер |
| Клас | для навчання |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Серія | Dell XPS 14 9440 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 759 ₴






