
Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16ARP9 (83EX0018PB)
67 399 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5695992
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN)|вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури|зарядка USB Type-C|клавіатура з цифровим блоком|підтримка AMD FreeSync|підтримка NVIDIA G-Sync|тонкі рамки |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | документація |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 360 x 261 x 22/20 |
| Серія | Lenovo Legion |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 399 ₴






