-9%

Ноутбук Apple MacBook Air 13 Late 2024 M2 16GB/256GB Midnight Blue (MC7X4)
48 499 ₴
43 999 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5587502
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.24 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1664 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 52.6 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M2 |
| Тип процесора | Apple M2 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | Apple M2 Graphics |
| Інші функції й особливості | Сканер отпечатка пальца|вбудований мікрофон|вбудовані динаміки|веб-камера|з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, кабель, коробка, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Попередньо встановлена ОС | macOS Sequoia |
| Розміри, мм | 304.1 x 215 x 11.3 |
| Серія | Apple MacBook Air 13 Late 2024 |
| Тип матриці | Retina |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 999 ₴




