-2%

Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-036
10 999 ₴
10 809 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57557512
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 8 хв |
| Максимальна потужність | 900 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 12 час |
| Додатковий фільтр | 1 x RJ-45 |
| Додаткові функції та оснащення | з USB-роз'ємом, зі звуковою сигналізацією, холодний старт |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | IEC, IEC, Schuko (Євро), USB |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 2/0|2/0|3/0|3/0 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 |
| Повна потужність, В·А | 1500 |
| Розмір, мм | 382 x 222 x 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 809 ₴


