
Мережевий зарядний пристрій HOCO C146A Charm single port PD20W charger (EU) White
229 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54378902
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 37 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В, 50/60 Гц, 0.5 А, захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву, захист пристроїв від перепадів напруги, європейська вилка |
| Живлення | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS, вогнестійкий полікарбонат |
| Розмір, мм | 74.8 x 33 x 33 |
| Сумісність | універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴


