
Дриль MAKITA 6281DWAE
5 869 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54273522
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 0.75 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 0.8 - 10 |
| Комплектація | 2 акумулятора, зарядний пристрій, насадка No2, пластиковий кейс |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1300 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 36 / 20 |
| Особливі властивості | гальмо двигуна|електронне регулювання швидкості|реверс|регулювання крутного моменту |
| Режим інструменту | механічні швидкості 2 |
| Розміри, мм | 192 х 95 х 240 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 869 ₴

