
Дриль METABO 602207530
11 069 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54273512
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1.03 годин |
| Ємність акумулятору | 3.1 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 13 |
| Комплектація | 2 акумулятора, гачок, зарядний пристрій ASC 30-36 V "AIR COOLED", пластиковий кейс, швидкозатискний свердлильний патрон |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1600 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 48 |
| Особливі властивості | з підсвіткою робочої зони|реверс |
| Режим інструменту | електронне гальмо |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 069 ₴

