-18%

Дриль Stark CD-12-2 S
2 899 ₴
2 369 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54273482
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 10 |
| Комплектація | акумулятори літій-іонні 12В 1,5 А/год – 2 шт., зарядний пристрій, кейс, патрон + 2 кутові насадки |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1300 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 25 |
| Особливі властивості | плавне регулювання обертів|підсвічування|реверс|регулювання крутного моменту|індикатор рівня заряду |
| Режим інструменту | м'яка вставка на ручці |
| Розміри, мм | 260 x 90 x 290 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 369 ₴



