-18%

Дриль Stark CD-20-2
3 399 ₴
2 779 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54273432
+380 (95) 702-75-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 10 |
| Колір | чорний з червоним |
| Комплектація | акумулятори 18-21В M-Type 2 А/год – 2 шт., гарантійний талон. Інструкція з експлуатації. пакувальна коробка. шуруповерт, дриль-шурупокрут, зарядний пристрій, пластиковий кейс, інструкція з експлуатації |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1500 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 32 |
| Особливі властивості | з підсвіткою робочої зони|плавне регулювання обертів|прогумована рукоятка|реверс|регулювання крутного моменту |
| Живлення | акумулятор li-Ion |
| Режим інструменту | гачок для носіння на ремені |
| Розміри, мм | 240хх100х220 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів, уд/хв | 24750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 779 ₴






