-12%

Игровое кресло Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Space Black (AD-WY-01-BBB-B01)
19 999 ₴
17 519 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 5884352
+380 (95) 702-75-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 135 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 22.2 кг |
| Глубина кресла | 46 см |
| Ширина кресла | 52 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Подлокотник | пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип механизма | Butterfly |
| Цвет каркаса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 112-135 |
| Висота підлокітників, см | 19-24 |
| Висота сидіння, см | 45-55 |
| Діаметр основи, см | 72 |
| Комплектация | гарантійний талон, інструменти для збірки |
| Максимальний зріст, см | 200 |
| Материал колес | обрезинені |
| Оснащение | підголівник, підлокітники |
| Особенности | динамічна поперекова підтримка, динамічний поперековий відділ С-подібної форми, наддихаюча, легка сітчаста тканина на сидінні, спинці та підголовнику |
| Особливості конструкції | 5D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), ортопедичне, подвійна спинка |
| Регулировка | висоти сидіння, висоти спинки, глибини сидіння, кута нахилу спинки, підголівника по висоті, підлокітників по вертикалі, підлокітників по горизонталі, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
Информация для заказа
- Цена: 17 519 ₴





