Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 1600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.77 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Насадки |
| Насадки в комплекті | дифузор, насадка-бігуді з ефектом Коанда, щілинна (концентратор), щітка, що розплутує |
| Оснащение | Дисплей |
| Назначение | для довгого волосся, для короткого волосся, для кучерявого волосся |
| Розміри, мм | 73 х 14 х 245 |
| Сфера использования | побутовий|професійний |
| Функциональность | подавання холодного повітря, іонізація |
Информация для заказа
- Цена: 4 509 ₴







