Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecro |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Интерфейсы | HDMI |
| Материал | Пластик |
| Потребляемая мощность | 70 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | LCD |
| Фокусировка объектива | Ручная |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Лампа | |
| Мощность лампы | 50 Вт |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Световой поток | 2500 лм |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований картрідер, програвання з USB-носіїв | є |
| Відеостандарти | NTSC, PAL, SECAM |
| Источник питания | мережа |
| Динаміки, Вт | 1 x 5 |
| Додаткове обладнання та властивості | вбудовані динаміки |
| Діапазон робочих температур, °С | 0...40 |
| Класс устройства | мультимедійний проектор |
| Комплектация | інструкція для швидкого запуску |
| Контрастность | 1500: 1 |
| Корекція верт./горизонт. трапеції, ° | вертикальна ±15 |
| Кількість ламп, шт | 1 |
| Особенности | jack 3.5 мм |
| Передача кольору | 16.7 млн. |
| Проекційне відношення | 1.66: 1 |
| Проекційні відстані, м | 1.2-4.5 |
| Проекційні діагоналі, м | 0.81 - 2.79 |
| Пульт ДК | є |
| Розміри, мм | 233 x 184 x 130 |
| Тип лампы | лампа |
| Типи проекції | фронтальна |
Информация для заказа
- Цена: 14 319 ₴



