Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 12 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 10.8 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 1.5 - 10 |
| Комплектация | гачок, ключ до патрона, постачається у картонній коробці, інструкція з експлуатації |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1100 |
| Максимальний діаметр свердління в сталі, мм | 10 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 35 |
| Особливі властивості | блокування кнопки включення|гальмо двигуна|з підсвіткою робочої зони|плавне регулювання обертів|реверс |
| Режим инструмента | з підсвіткою робочої зони |
| Розміри, мм | 332 x 68 x 86 |
| Рівень вібрації (ударне закручування), м/с | 3 м/с? |
| Тип | дриль кутова |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 5 659 ₴



