
Дитяча коляска KinderKraft Moov 2 Pure Black (KSMOOV02BLKEV00) (Уцінений)
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 54181422
+380 (94) 855-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KinderKraft |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Підсклянник, Автокрісло |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Колір | Чорний |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Діаметр задніх коліс | 29 см |
| Діаметр передніх коліс | 20 см |
| Ширина колісної бази | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага коляски з люлькою, кг | 9 |
| Вік | 0 місяців |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові зручності | амортизатори коліс, глибокий капюшон, оглядове вікно |
| Колеса | передні поворотні |
| Можливість установки люльки | є |
| Регулювання спинки | 3-позиційне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






