
Набор инструментов Neo Tools 01-310-1 108 шт
12 929 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54151702
+380 (95) 702-75-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші інструменти | перехідники: 1/2" F x 3/8" M, 1/2" x 5/16" |
| Біти, од, шт | 38 |
| Вес (кг) | 10.083 |
| Викрутки, од, шт | 5 |
| Воротки, од, шт | 1 |
| Головки для свічок запалювання, од, шт | 2 |
| Дополнительно | діелектричне покриття, хромоване покриття |
| Загальна кількість інструментів, од:, шт | 108 |
| Карданні шарніри, од, шт | 2 |
| Ключі з тріскачкою, од, шт | 2 |
| Комбіновані ключі, од, шт | 1 |
| Кількість біт у комплекті | 27 шт |
| Маркування біт Phillips (PH) | PH1|PH2|PH3 |
| Маркування біт Pozidriv (PZ) | PZ1, PZ2, PZ3 |
| Маркування біт Torx (T) | T10, T10, T15, T15, T20, T20, T25, T25, T27, T30, T30, T40, T40 |
| Маркування біт плоских (SL) | SL3, SL4, SL5, SL6 |
| Маркування викрутки/біт з торцевою голівкою | E10, E11, E12, E14, E16, E18, E20, E22, E24, E4, E5, E6, E7, E8 |
| Материал | сталь S2, хром-ванадієва сталь |
| Особенности | з діелектричним покриттям |
| Плоскогубці, од, шт | 2 |
| Подовжувачі для торцевих головок, од, шт | 4 |
| Назначение | для авто, для електромонтажних робіт, Универсальный |
| Розміри | 465 x 380 x 100 мм |
| Розміри посадочних квадратів, дюйм, " | 1/2", 1/4", 3/8" |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Набор инструментов |
| Тип биты | HEX, PH (хрестові), PZ (хрестові), Torx з отвором (To), sl (шліцьові), torx |
| Торцеві головки, од, шт | 39 |
| Упаковка | пластиковий кейс |
Информация для заказа
- Цена: 12 929 ₴


