
Блок живлення для ноутбука PowerPlant AC120F5517 Black (ACER 220V, 19V 120W 6.32A 5.5*1.7)
1 109 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51361192
+380 (94) 855-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: PowerPlant. Сумісність: Acer. Вихідна напруга, В: 19. Вихідна сила струму: до 6.32A. Стан товару: Новий. Тип зарядного пристрою: мережевий. Потужність, Вт: 120.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 6.33 A |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109 ₴
