
Універсальна коляска 2 в 1 Kinderkraft Prime 2 Shadow Grey (KSPRIM02GRY2000)
12 559 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52946202
+380 (94) 855-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kinderkraft Prime 2: один візочок на все дитинство Вибір першого візочка – те ще завданнячко. Хочеться знайти щось одне і надовго, щоб не довелося через рік знову шукати, вибирати та купувати. Модель 2 в 1 – саме таке рішення. Спочатку ви використовуєте затишну та простору люльку для новонародженого, а коли малюк підросте й почне сидіти (приблизно у 6 місяців), ви просто міняєте люльку на прогулянковий блок. І все, у вас є зручний прогулянковий візочок, який прослужить, доки дитина не виросте, адже він розрахований на вагу до 22 кг. Багато хто вирішує купити універсальний візочок 2 в 1 Kinderkraft Prime 2, адже, судячи з того, які у моделі відгуки та ціна, це дійсно виважене рішення на роки вперед. Готовий до будь-яких доріг та погоди Уявіть, що ви не обмежені асфальтовими доріжками. З цим візочком можна сміливо гуляти бруківкою в центрі міста, стежками в парку або навіть легким бездоріжжям за містом. Усе завдяки великим надувним колесам з амортизацією. Вони відмінно згладжують нерівності, тож малюка не трястиме на кожній купині, і його сон ніщо не потривожить. Це як позашляховик, тільки у світі візочків – м'який та плавний хід за будь-яких умов. Хороша прохідність допоможе й узимку, коли потрібно буде пробиратися крізь снігову кашу. Універсальний візочок, продуманий для батьків Коли з комфортом дитини все зрозуміло, саме час подумати про себе. Адже гуляти з візочком вам, і від вашої зручності теж багато що залежить. Виробник подбав про деталі, які роблять кожну прогулянку простішою та приємнішою. Що тут є для вас: Регульована за висотою ручка – і високому татові, і невисокій мамі буде однаково зручно керувати візочком. Місткий кошик унизу – у нього помістяться і покупки з магазину, і улюблена вантажівка вашого малюка, і ще багато потрібних речей. Проста система зміни блоків – люлька та прогулянковий блок міняються місцями легко та без інструментів. Усе це дрібниці, але саме з них і складається загальне враження та задоволення від щоденних прогулянок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KinderKraft |
| Комплектація коляски | Дощовик, Сумка для дитячих речей |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Стан | Новий |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Колір | Сірий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Діаметр задніх коліс | 30 см |
| Діаметр передніх коліс | 20 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага коляски з люлькою, кг | 12 |
| Вік | від народження |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові зручності | амортизатори коліс, вантажний кошик, глибокий капюшон, регулювання батьківської ручки |
| Колеса | передні поворотні |
| Матеріал зовнішньої оббивки | поліестер |
| Можливість установки люльки | є |
| Регулювання спинки | багатопозиційна плавне регулювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 559 ₴






