-28%

Дриль YATO YT-82045
4 059 ₴
2 909 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52626052
+380 (94) 855-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: YATO. Живлення: від мережі. Кількість швидкостей: 2. Стан товару: Новий. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 20. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 30. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 3000. Діаметр свердла, мм: 20. Частота ударів, уд/хв: 48000. Напруга, В: 220. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1200. Тип: ударний. Колір: помаранчевий. Вага, кг: 3.4. Потужність, Вт: 1200. Довжина мережевого шнура, м: 3. Колір: чорний. Особливі властивості: ударний режим. Особливі властивості: додаткове руків'я.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердла, мм | 20 |
| Колір | Жовтогарячий, Чорний |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1200|3000 |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Особливі властивості | додаткове руків'я|ударний режим |
| Тип | ударний |
| Частота ударів, уд/хв | 48000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 909 ₴





