
Дитяча коляска прогулянкова El Camino MALTA ME 1182 Coffee Beige
7 049 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51784962
+380 (94) 855-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коляска El Camino MALTA на весь період прогулянок Вибір коляски – це завжди відповідально. Хочеться знайти ту саму, яка прослужить довго і не розчарує. El Camino MALTA створена саме з такою думкою. Вона буде з вашим малюком від найперших днів і до 4 років, адже розрахована на вагу до 22 кг. Це означає, що вам не доведеться шукати нову коляску, коли дитина підросте. Якщо ви вирішили купити дитячу прогулянкову коляску El Camino MALTA, то отримуєте універсального помічника на кілька років уперед. Судячи з того, яка в неї ціна, і які залишають відгуки, це справді вдале придбання. Затишна прогулянкова коляска для малюка Малюкові має бути комфортно, і неважливо, спить він чи з цікавістю розглядає все навколо. Глибокий капюшон захистить від настирливого сонця або раптового вітерця, створюючи затишне гніздечко. А в теплу погоду можна відкрити панорамну секцію з вентиляцією, щоб забезпечити приплив свіжого повітря та доглядати за крихіткою. Спинка легко регулюється, підлаштовуючись під настрій і потреби дитини. Наприклад, ви можете встановити її в одне з трьох положень: Вертикальне – для активного вивчення навколишнього світу. Напівлежачи – для розслабленого відпочинку після довгих ігор. Горизонтальне (майже 160°) – для солодкого та здорового сну на свіжому повітрі. Легкість та зручність для ваших прогулянок Щоденні прогулянки повинні приносити радість, а не втому. Завдяки рамі з алюмінію, коляска вийшла міцною, але при цьому не надто важкою – всього 10,5 кг. Ви без зайвих зусиль зможете підняти її на бордюр або занести в під'їзд. А механізм складання «книжка» дозволяє швидко та компактно скласти коляску, щоб прибрати її в багажник машини або поставити в коридорі, де вона не займе багато місця. З нею легко подорожувати містом, заходити в магазини та просто насолоджуватися часом, проведеним з малюком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Стан | Новий |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Колір | Бежевий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Діаметр задніх коліс | 24.5 см |
| Діаметр передніх коліс | 17 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага коляски з люлькою, кг | люлька відсутня |
| Вік | від народження |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові зручності | амортизатори коліс, глибокий капюшон, захист від сонця, кишеня для дрібниць, оглядове вікно |
| Колеса | поворотні |
| Комплектація коляски | колеса, коляска, інструкція |
| Матеріал зовнішньої оббивки | екошкіра |
| Можливість установки люльки | немає |
| Регулювання спинки | 3-позиційне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 049 ₴
